pa124638%d0%b2%d0%b8%d0%b7%d0%b8%d1%82-%d0%b0-%d1%85%d0%b5%d1%80%d0%b1%d1%81%d1%82%d0%b0-25-02-2013-001pa114644_mg_2173
14151617181920
21222324252627
28293031

Викладання на кафедрі країнознавства та туризму ФМВ НАУ забезпечують професіонали!

Доцент кафедри Фокін Сергій Павлович успішно викладає курси «Спортивний туризм» та «Громадські туристичні організації» не перший рік. Сергій Павлович – професіонал своєї справи, кандидат у майстри спорту зі спортивного орієнтування і туризму, активний учасник багатьох змагань, керівник щорічних сходжень студентів спеціальності «Туризм» на Говерлу.
2019 рік виявився для нього особливо врожайним на перемоги. Наприкінці березня у місті Трускавець пройшов Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Фокін С.П. став срібним призером серед ветеранів.
У травні в Чернівцях відбулися командний Чемпіонат України та Всеукраїнські ігри ветеранів спорту зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь більше 600 спортсменів з усіх областей України. Фокін С.П., у складі збірної команди ветеранів м. Києва виборов перше місце у командному заліку. В особистому заліку Сергій Павлович став чемпіоном на середній та довгій дистанціях, бронзовим призером у спринті та срібним – у естафеті.
На початку червня Фокін С.П. здобув 2 місце у Всеукраїнських змаганнях “Granit Cap” – відкритому особистому чемпіонаті Житомирської області зі спортивного орієнтування, що відбувся у с. Новогородецьке.
Вітаємо колегу і майстра улюбленої справи! Бажаємо подальших успіхів!