Відпочинок і туризм на воді

Відпочинок і туризм на воді – це актуально і цікаво!

2016-05-26 12.26.28

Україна володіє одним з кращих водних потенціалів в Європі, що створює сприятливі умови для розвитку водного транспорту, водних видів спорту, водного туризму, риболовлі та відпочинку на воді. Катери і яхти, човни та гідроцикли, водні види спорту і туризму викликають особливий інтерес у мешканців міст і сіл, розташованих на берегах Чорного та Азовського морів, Дніпра, Південного Бугу, Десни, Дністра, Дунаю і багатьох інших річок, озер і водосховищ. Тому завершальні заняття з дисципліни «Виставково-ярмаркова діяльність в туризмі» зі студентами-магістрами спеціальності «Туризмознавство» пройшли не в аудиторії, а на березі Дніпра на території київського яхт-клубу «Червона калина», де 26-28.05.2016 р відбулася шоста міжнародна виставка катерів і яхт IBYS.

2016-05-26 12.33.41

Компанія-організатор – «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Вона має в своєму портфелі близько 50 спеціалізованих міжнародних та національних виставок. Проект IBYS покликаний продемонструвати нові технології та зразки техніки для пересування по воді, популяризувати і залучати до активного відпочинку на воді широкі верстви населення. Проект об’єднує не тільки виробників, постачальників і дистриб’юторів водної техніки, але й яхтсменів, членів яхт-клубів, ентузіастів і шанувальників активного відпочинку на воді.

Студенти під керівництвом завідувача кафедри проф. Г.В. Балабанова взяли участь у церемонії відкриття виставки, оглянули причальний комплекс і зразки водно-моторної техніки, стенди редакцій спеціалізованих журналів, компаній, що пропонують спеціальний одяг, рятувальні засоби та ін. Голова правління яхт-клубу «Червона калина» Петро Іванович Головатенко люб’язно розповів гостям з Національного авіаційного університету про усі об’єкти водно-розважального комплексу «Червона Калина», історією його розвитку та плани на майбутнє. Було наочно продемонстровано не тільки яхт-клуб, але й готель, ресторан, конференц-зал, локальні очисні споруди та ін. Сторони висловили обопільну зацікавленість у розвитку співробітництва.

2016-05-26 14.30.53