Туризм робить людей кращими!
  • header1
  • header2
  • header3
  • header4
Новини кафедри
Галерея
tytulv-egyptiimg_0693img_3158
Жовтень 2019
П В С Ч П С Н
« Чер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

СТУДЕНТ І МУЗЕЙ

15.12.17-музей2Підготовка  фахівців з туризму передбачає не лише проведення лекцій та семінарів, але й організацію нестандартних  видів занять поза аудиторією. Студенти 2 курсу ННІМВ НАУ спеціальності «Туризм»  вже встигли побувати в офісах туристичних компаній, готелях, здійснили сходження на Говерлу. Важливим ресурсом для розвитку туризму є музеї, котрі подібно магнітам притягують величезну кількість відвідувачів щороку. Важко навіть уявити, що кращі музеї світу здатні за рік приймати мільйони людей:  минулого року до парижського Лувру та Національного авіакосмічного музею у Вашингтоні завітало по 7,5 млн  відвідувачів! Чимало унікальних предметів і колекцій зберігають і музеї України. Нам треба добре знати особливості музеїв різного профілю, музейну мережу рідної країни та інших країн світу. Тому не випадково грудневого дня майже 50 студентів нашого курсу під керівництвом професора Геннадія Васильовича Балабанова та доцента Фокіна Сергія Павловича відвідали Національний художній музей України.

Ми дізналися чимало нового про становлення образотворчого мистецтва в Україні та поринули у творчу атмосферу музею. В цьому нам допомогали досвідчені екскурсоводи. Музей був заснований зусиллями української інтелігенції наприкінці ХІХ століття як перший загальнодоступний музей Києва. Будівля музею споруджена за проектом архітектора Петра Бойцова. Доопрацьовував проект та керував роботами відомий київський зодчий Владислав Городецький. Музейна колекція створена на основі пожертв Богдана Ханенко, родини Терещенків, Вікентія Хвойки та інших. Фонди музею нараховують близько 40 тис. експонатів. Зібрано унікальну колекцію творів українського живопису, скульптури та іконопису

XII—ХХ століть. Студенти захопливо розглядали всі експонати та часом були просто приголомшені, оскільки перед ними поставали саме ті майстерно виконані картини, ікони та скульптури, що колись ми зустрічали на сторінках підручників з образотворчого мистецтва та історії. Проте на шляху Національного художнього музею зустрічаються і проблеми. Відчувається недостатнє фінансування, стан фасаду, деяких внутрішніх приміщень залишає бажати кращого.

Відвідування музею пробудило творчий вогник, що є в кожному з нас. Ми отримали поштовх до того, аби  вдосконалювати себе, долучатися до вивчення осередків матеріальної та духовної спадщини народу, підвищувати свій культурний рівень. Попереду чекає тривала та плідна робота над собою.

Коваленко Аліна, ТУ-213

15.12.17-музей1