Туризм робить людей кращими!
  • header1
  • header2
  • header3
  • header4
Новини кафедри
Галерея
u-trypilli_1p6082002pa054622kyiv_1
Жовтень 2019
П В С Ч П С Н
« Чер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

ВІТАННЯ З АВСТРІЇ

Надсилаю  привітання з Клагенфурту!

   Проживши тут майже цілий місяць, хочеться вже зараз сказати, що це неймовірний досвід та спогади. Система навчання доволі відмінна від нашої української: всі предмети та їх кількість студенти обирають самі, головне набрати потрібну кількість кредитів. За нашою програмою Joint Study студент має набрати всього 12 кредитів, я набрала 31,5. Серед предметів обирала ті, що зацікавили (французька, німецька, англійська, бізнес-англійська, International Consumer Behavior, Global Communication and Cross-Cultural Management). Сам предмет може бути у вигляді лекцій або семінарів, всі лекції обов’язково проходять в супроводі мультимедіа (презентації, відео), а після закінчення курсу лекцій всі студенти складають екзамен; семінарські ж заняття дуже відрізняються одне від одного в залежності від предмету, наприклад на курсі бізнес-англійської потрібно готувати завдання до кожного заняття, складати всі письмові роботи у своє портфоліо і бути активним у обміні знаннями (тобто ділитися інформацією та цікавими матеріалами з колегами), екзамен проходитиме у вигляді бізнес-зустрічі – все це складатиме фінальну оцінку.
Всі викладачі є компетентними та дуже привітними, вони можуть допомогти з будь-яким питанням. Тут немає поняття/системи: цей студент працював на парі на 8 балів, а цей на 2 бали, адже працюють всі, хтось хоче відповідати більше, а деякі ,більш скромні та закриті люди по своїй натурі, надають перевагу менш активній, але не менш продуктивній роботі. Головне в цій системі те, який результат покаже студент. Дуже зручною є онлайн платформа MOODLE, куди всі викладачі відправляють домашнє завдання, оцінки та презентації своїх лекцій. Таким чином можна відкрити презентацію прямо на лекції на своєму ноутбуці та робити нотатки прямо в презентації.

2

    Саме місто та життя в ньому спокійне та розмірене.Всі головні локації заходяться близько одна до одної: гуртожиток прямо навпроти університету, чарівне озеро Вертерзее в 10 хвилинах ходьби, до центра міста зручніше добиратися автобусом, але це займає всього 10-15 хвилин.

3

1

 

У вихідні дні можна сісти на потяг та поїхати в найближчі країни (Словенія, Італія) або інші міста Австрії. Так на минулих вихідних я відвідала міста Блед та Любляна. А на Великодні свята ми матимемо канікули цілих 2 тижні, як же не скористатися такою змогою і не дослідити Європу!? Я, наприклад, планую відвідати країни Бенілюкс та Париж.
Ще один неймовірно цікавий аспект перебування в Клагенфурті – це наша інтернаціональна родина студентів по обміну. Нас дуже багато, ми приїхали з різних куточків світу (Чилі, США, Південна Корея, Японія, Гонконг, Індія, Росія, Португалія, Іспанія, Італія, Чехія, Хорватія, Франція тощо), але ми всі знаходимо спільну мову одне з одним і в той же час обмінюємось культурним досвідом, готуємо національні страви.
Складаючи весь цей пазл з досвіду навчання за кордоном, вивчення мов, нових предметів, подорожей та міжкультурного обміну я впевнена, що отримаю неоціненний досвід як в майбутньому освічена людина та працівник туристичної сфери.

16.03.2017 р.                                                                                                         З повагою,  Грицаюк Валерія

Pages: 1 2