Туризм робить людей кращими!
  • header1
  • header2
  • header3
  • header4

Конференції

 

 

 

  1. Київ – світовий центр туристичного брендингу!

2016-06-21 11.01.25

   Столиця України 20–21 червня 2016 р. стала світовим центром туристичного брендингу.  В Києві відбулася міжнародна конференція Всесвітньої туристичної організації «Брендинг дестинацій: запорука побудови успішної репутації» («UNWTO Conference on Destination Branding: Destination Branding – keys to building a successful reputation»).

У заході взяв особисту участь Генеральний секретар ЮНВТО Талеб Ріфаї. Доповідачі з провідних міжнародних організацій і компаній у сфері маркетингу та брендингу країн, регіонів і міст поділилися досвідом використання досягнень технологічної революції у конкурентній боротьбі за залучення туристичних потоків.

2016-06-21 11.55.51

        Директор Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга наголосив на необхідності створити національну мережу туристичних брендів, що об’єднає туристичні дестинації всіх рівнів за принципом «країна – область – місто  –   район  – туристична локація». Значну увагу було приділено ролі національних туристичних адміністрацій та організацій управління дестинаціями.

    Відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між регіонами України про створення Національної туристичної організації. Ідеї і пропозиції, що обговорювались на конференції, допоможуть Україні швидше подолати майже двократне падіння в’їзного туристичного потоку за 2013-2015 рр. У роботі конференції взяв участь завідувач кафедри країнознавства і туризму Національного авіаційного університету Геннадій Балабанов.

 

 

 

 

Pages: 1 2 3 4 5