Туризм робить людей кращими!
  • header1
  • header2
  • header3
  • header4

Наші партнери

Кафедра активно розвиває співробітництво на довготривалій основі з вищими навчальними закладами, туристичними компаніями, готелями, які слугують базами практичної підготовки для наших студентів. Це дозволяє підвищити якість навчального процесу і отримати практичні навички.

Альпен-Адріа університет, м. Клагенфурт, Австрія

Альпен-Адріа університет

Туроператор Coral travel Ukraine

coralmin

Вища Школа туризму і екології, м. Суха Безкідська, Польща

 Вища школа туризму і екології

Туристична компанія Соната-Тревел

Туркомпанія Соната тревел

Туристична компанія Селена-тур

Селена-тур

Туристична компанія Пілот

Туркомпанія Пілот

Туристична компанія Трайден ХІТ

Туркомпанія Трайден ХІТ

Представництво Польської туристичної організації в Україні

Представництво Польської турорганізації в Україні         Туристична фірма «ЯНА»

Турфірма Яна

 

 

 

Картинки по запросу КМДА

Київська Державна міська адміністрація

 Розвиваємо співпрацю з Управлінням туризму Київської міської державної адміністрації

Столиця України  є одним із провідних туристичних центрів Європи. В структурі Київської міської державної адміністрації працює Управління туризму. Головні завдання Управління полягають  у реалізації державної політики в галузі туризму, ефективному використанні потенціалу міста Києва для задоволення потреб вітчизняних та іноземних туристів, сприянні розвиткові туристичного бізнесу, забезпеченні інтересів територіальної громади у сфері туризму та рекреації.

Завідувач кафедри країнознавства і туризму ІМВ НАУ Балабанов Г.В. взяв участь у заходах Управління, присвячених обговоренню методики соціологічного дослідження туристичних потоків Києва, презентації  «Довідника ділової привабливості м. Києва», досвіду Львова зі створення інформаційної системи «Туристичний барометр». 19.02.2015 на робочій нараді в Управлінні туризму КМДА була заслухана доповідь Балабанова Г.В. і Гудименка І.В. «Оцінка бізнес-клімату на ринку туристичних послуг м. Києва». Присутні позитивно охарактеризували методику і результати пілотного соціологічного дослідження і рекомендували продовжити роботу на систематичній основі. Досягнуто домовленість про доцільність укладання офіційної угоди про співробітництво між Управлінням туризму Київської міської державної адміністрації і Національним авіаційним університетом.